Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: nagyüzemi konyha

XIII. kerületi nagyüzemi konyhára keresünk éjszakára férfi, női konyhai kisegítőt. (21-tól-6 óráig tartó munkavégzéssel)
-Feladatok: zöldség előkészítés, panírozás,
-Heti 5 munkanap, napi 8 órás munkavégzés
-160.000-190.000 Ft nettó bér
-8 órás bejelentés, havi kifizetés
Érdeklődés: 30/333-6015 H-P 9-12 óra között!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel