(Hirdetés azonosító: 75057836) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 187 200  Ft / hó Bruttó bér: 189 800  Ft / hó Bruttó bér: 200 200  Ft / hó Bruttó bér: 215 800  Ft / hó Bruttó bér: 184 600  Ft / hó Bruttó bér: 184 600  Ft / hó Bruttó bér: 197 600  Ft / hó Bruttó bér: 260 000  Ft / hó Bruttó bér: 210 600  Ft / hó Bruttó bér: 192 400  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Keresünk azonnali kezdéssel fekete mosogatót, egy nagyforgalmú konyhába, az Árpád hídhoz közel. Munkaidő, hétfőtől péntekig 6-16 óráig tart. Hétvége, ünnepnapok, karácsony, szilveszter közti időszak szabad!

Netto 260.000Ft / hó

Vaci u. 144-150 Corner etterem,

vacicorneretterem@gmail.com
Feladás dátuma: szeptember 19. 15:45.

Kapcsolatfelvétel