Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Eurest Kft

Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni? Érdekli a konyha világa?

Jelentkezzen hozzánk: Konyhai-kisegítő kollégának (Budapest 11 ker.)

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap: hétfőtől péntekig
Munkavégzés: 8:00-16:00-ig
Helyszín: Budapest - Office Garden Irodaházban (11. ker.) működő étterem

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: H-P-ig: 8.00-15.00-ig: 06 30/727-6956

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a officegarden@eurest.hu e-mail címre

Kezdő fizetés: bruttó 170.000 Ft

Amiben számítunk Önre:
szakácsok részére az alapanyagok előkészítése,
hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,
melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,
mosogatás (fehér), konyha tisztán tartása,
munka jellege: fizikai munka, mely állóképességet, jó fizikumot, kézügyességet igényel.

Amit kérünk:
érvényes negatív mellkas röntgen lelet és az egészségügyi kiskönyv.

Amit kínálunk:
korrekt munkakörülmények,
jól felszerelt konyha,
bejelentett munkahely,
kiszámítható munkarend, napi 8 órás munkavégzés,
fejlődési és előrelépési lehetőség,
munkaruha, étkezés.

Amit elvárunk:
kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,
személyi higiénia,
pontosság, alaposság,
Feladás dátuma: május 25. 13:24.

Kapcsolatfelvétel