Bruttó bér: 1 000 Ft / óra
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Főállású mosogatót keresünk 8 órás bejelentéssel belvárosi étterembe

Órabér: 1.000 Ft/óra

Feladat:
Fehér mosogatás (mosogatógéppel)
Fekete mosogatás
takarítás

munkaidő: 17:00 -24:00

Önéletrajzát várjuk a budapestetterrem2015@gmail.com címre

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel