4 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Budapesten, a Kazinczy utcában található Parázs Thai Étterembe keresünk megbízható, tapasztalt konyhai kisegítő/mosogató munkatársakat teljes munkaidőben heti 4 napos beosztással , biztos bejelelentett munkalehetőséggel és akár azonnali kezdéssel! 950.- ft órabér plusz forgalom utáni bónusz pénz, napi két étkezés biztositott ,első héten napi kifizetéssel ,utána heti fizetéssel. Osztott pályás munka fehér mosogatás , fekete mosogatás , hús előkészítés.Munkaidő 10:30- 22:30-ig .
Érdeklődni napközben 14:00-18:00 között 0630/7337760 számon lehet vagy személyesen a VII . Kazinczy utca 7.szám alatti Parázs thai étteremben étteremben lehet!
Feladás dátuma: május 17. 09:40.

Kapcsolatfelvétel