(Hirdetés azonosító: 40871990) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 511  Ft / óra Bruttó bér: 560  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 525  Ft / óra Bruttó bér: 546  Ft / óra Bruttó bér: 567  Ft / óra Bruttó bér: 511  Ft / óra Bruttó bér: 553  Ft / óra Bruttó bér: 567  Ft / óra Bruttó bér: 588  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Budapest, II. kerület Hűvösvölgyi úton lévő Don Pepe étterembe keresünk konyhalányokat, konyhai kisegítőket. Gyakorlat előny, de nem feltétel. Jelentkezni személyesen az üzletben - nyitvatartási időben - vagy telefonon a megadott telefonszámon lehet.

Fizetés: 780 Ft/óra

Cím: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 114.
Nyitva: 10:30 - 23:00-ig.
Feladás dátuma: augusztus 22. 15:11.

Kapcsolatfelvétel