Könyvelő Munkatársat Keresünk!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Viren-Tax KFt

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Könyvelő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, ahol a precizitás és a digitális könyvelés találkozik!

Ha több éves könyvelői tapasztalattal rendelkezel, és egyetértesz abban, hogy a papíralapú könyvelés már a múlté, ha nem okoz problémát a Kulcs-Soft program használata, és fontos számodra a precizitás, valamint szívesen dolgozol csapatban és önállóan is, Téged keresünk!
A könyvelést digitalizált módon folytatjuk, ezért a felhasználói szintű számítógépes ismeretek megléte elengedhetetlen. Minimum heti 20 órás munkaviszonyban vagy vállalkozói szerződéssel, egyedi megállapodás szerint.

Főbb feladatok, munkák:
Ügyfelek teljes körű könyvelése:
o Kimenő és bejövő számlák könyvelése CSV-ből és NAV XML-ből
o Bank könyvelés kivonat állomány beolvasással
o Pénztár és vegyes bizonylatok kezelése
Éves beszámolók előkészítésében való részvétel
Adóbevallások elkészítése
Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
Könyvelési gyakorlat
Excel használat (NAV XML és vevői beolvasások, egyeztetések, adatátadó rendszerek könnyed elsajátítása)
Pontosság, precizitás
Problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzésre, és csapatmunkára való hajlandóság, képesség
MS Office magabiztos ismerete.

Előnyt jelent:
Szakirányú és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
Kulcs-Soft könyvelő program ismerete
VIKI, Edith programok ismerete
Könyvelő irodában szerzett könyvelési tapasztalat
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség, távmunka
Kiváló infrastruktúra
Tanulási és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület, vagy távmunkában
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148212080

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 24 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn