Multirégió Pest
Kerület: V.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő

Népligetnél lévő, 1-es villamos vonalán 18 éve működő 7 fős könyvelő irodánkba 2 fő mérlegképes könyvelőt felveszünk egy nagy vállalat könyveléséhez és egy kissebb cégekből álló csoport könyveléshez. Kiegyensúlyozott, barátságos csapat, versenyképes jövedelem, több üzletágba betekintési, tanulási lehetőség.

Amit kínálunk:
' ' Versenyképes jövedelem
' ' 13 havi fizetés
' ' Évi 2x-i hosszabb szabadság
' ' Továbbképzési támogatás: évi 1x kötelező + 1 alternatív
' ' Irodaházon belül új edzőterem használati lehetőség (fizetős)
' ' Szabad hétvégék
' ' Bizonyos kereteken belül rugalmas munkaidő
' ' Tulóramentes munkaidő
' ' Könnyen megközelithető munkahely

Amit elvárunk:
' ' 2-3 eves gyakorlat
' ' közép vagy felsőfokú végzettség
' ' hosszú távra tervezés
' ' megállapodáshoz híven pontos munkábajárás
' ' Preciz és önálló munkavégzés.

Hosszútávra keresünk munkatársat, így csak azok jelentkezését várjuk, akik hosszútávban gondolkodnak.
Információ: 0630 907 42 77, bérigény megjelölésével fényképes önéletrajzát kérjük küldje el az info@lcbg.hu e-mail címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel