Könyvelő kollégát keresünk

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Perfect Contir 2012 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Könyvelő

Leírás

11. kerületi könyvelőirodánkba keressük leendő kollégánkat!
Könyvelőirodánk 2012-es alapítása óta folyamatosan bővülő ügyfélkörrel dolgozik. Törekszünk ügyfeleink maximális kiszolgálására és a legprecízebb munkavégzésre. Ezen szemléletű csapatunkba keressük leendő kollégánkat.

Főbb feladatok:
-Gazdasági társaságok és egyéni vállalkozók teljes körű könyvelése, adóbevallások és a szükséges riportok elkészítése
-Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a szükséges hatóságokkal
-Közreműködés a beszámolók összeállításában

Elvárások:
-minimum középfokú számviteli képzettség
-minimum 3 év szakmai tapasztalat
-felhasználói szintű MS Office használat
-jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:
-Könyvelőirodában szerzett több éves szakmai tapasztalat
-Mérlegképes végzettség
-Bérszámfejtésben való jártasság
-RLB program ismerete

Amit kínálunk:
-Változatos ügyfél portfólióból adódó szakmai kihívások
-Kiszámítható, stabil munkahely
-Versenyképes jövedelem
-Jó hangulatú társaság és munkavégzés
-Támogató, segítőkész csapat

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődését, kérem fényképes önéletrajz megküldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével email-ben jelentkezzen az címen.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142631301

Jófogás alkamazás QR kód