Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő
Cégnév: Könyvelőiroda

Analitikus könyvelőt keresünk Budapest XI. és XIV. kerületi könyvelőirodánkba.
Feladatok
- Beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
- Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
- Részvétel havi/éves zárásban
- Analitikák, egyeztetések készítése
- Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése
Elvárások
- Középfokú, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
- Képesített könyvelői, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, XML és egyéb beolvasható állományok kezelése)
- Precíz, megbízható, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
- gyakorlat nem szükséges
Előny
- Kontír-NET használatában szerzett tapasztalat
Bér megegyezés szerint

Amit kínálunk: hosszú távú munkalehetőség, fiatalos csapatban

Jelentkezési határidő: 2018. április 26. levélben; konyveles1143@gmail.com
Feladás dátuma: április 17. 14:30.

Kapcsolatfelvétel