Kiemelt!
Céges
Feladás dátuma: szeptember 16. 19:15. Hirdetés kezelése »
Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest
Kerület: VII.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő

Mérlegképes könyvelőt felveszünk Budapesten

Önálló munkavégzésre képes mérlegképes könyvelőt felveszünk, Budapesti irodánkba.
Könyvelési feladatokon kívül, további irodai tevékenységek végzése is feladat. Irodavezetés, ügyintézés, asszisztensi teendők.

Elvárások:
- önálló munkavégzés
- jó problémamegoldó készség
- rugalmas, és kiegyensúlyozott személyiség
- ügyfélorientált szemlélet
- alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk
- nyugod, barátságos légkör
- hosszú távú, stabil munkahely
- monotonitásmentes környezet
- családbarát munkahely

Gyesről visszatérők jelentkezését is várjuk.

jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és néhány bemutatkozó sorral e-mailen: info@uzleti-szaknevsor.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel