Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Nógrád, Pest
Kerület: VII.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Könyvelő
Cégnév: shella.hu

Alvállalkozóként számlaképesen, vagy alkalmazotti jogviszonyban részmunkaidőben, önállóan könyvelni képes, mérlegképes könyvelőt keresünk.

Heti minimum egy alkalommal kell Budapestre a 7 kerületbe, az irodáinkba jönni, az egyeztetések miatt.

Jelenleg 8-10 cég van, amiből kb. 4 alvó cég.
Folyamatosan vannak megkereséseink, így szeretnénk bővülni, tehát több munka is lesz. Amit később akár egy a budapesti irodánkban dolgozó alkalmazottal oldanánk meg a tervek szerint.
Ezért fontos, hogy képes legyen a jövőben alkalmazottak munkájának irányítására.

Olyan kollégát, partnert keresünk, aki lelkiismeretesen ellátja a feladatát, és folyamatosan követi a törvényi változásokat, munkájára igényes, precíz.
Nem fél a NAV ellenőröktől, talpraesett határozott.

Az irodában minden feltétel adott, papír írószer anyagok, a munkához, kellemes irodai környezet, laptopon van minden, RLB könyvelőprogramot használunk.

Ami fontos, több éve a külső helyiségben van két befogadott cica, macskaallergia miatt fontos tudni!

jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@shella.hu e-mail címen.
Feladás dátuma: június 12. 15:44.

Kapcsolatfelvétel