Középvezető (élőerős vagyonvédelmi szolgáltatási területre)

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Leírás

Csatlakozz hozzánk területi vezetőként!

Dinamikusan fejlődő budapesti cégcsoport Budapest és Pest Vármegyei szolgáltatási területekre keres tapasztalt és megbízható területi vezetőt, aki hozzájárulhat csapatunk sikereihez és a magas színvonalú szolgáltatás fenntartásához.

Főbb feladatok:
Személy- és vagyonőrök irányítása és a szolgálatok megszervezése
Élőerős vagyonvédelemhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (elszámolások, teljesítési igazolások, heti riportok, panaszok kivizsgálása)
Szolgálatok koordinálása, helyszíni ellenőrzések végrehajtása
Állomány létszámának biztosítása, új kollégák felvételiztetése és oktatása
Biztonsági feladatok és rendszerek összehangolása
Elvárások
Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat vagyonvédelmi területi vezetői pozícióban
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány
B kategóriás jogosítvány
Középfokú végzettség
MS Office alapismeretek
Büntetlen előélet, cselekvőképesség
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
Jó stressztűrő képesség és terhelhetőség
Hétvégi és munkaidőn túli munkavégzés vállalása
Budapesti vagy Pest vármegyei lakcím
Előnyt jelent
Felsőfokú végzettség
Rendvédelmi szervnél töltött munkaviszony
Rendezvények vagy biztonsági területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Mobiltelefon, laptop és céges gépjármű használati lehetőség
Hivatalos bejelentett munkaviszony
Otthoni munkavégzés lehetősége
Versenyképes, stabil és kiszámítható jövedelem
Hosszútávú munkalehetőség
Képzési - és fejlődési lehetőség
Stabil munkahelyi háttér
Fiatalos, modern munkahelyi környezet és összetartó közösség
Kulturált iroda
Munkahelyi extrák

Céges étkező
Kávézó
Céges csapatépítő rendezvények
Parkoló
Ingyen kávé
Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát referenciával és referencia személlyel megjelölve , illetve motivációs levelét bérigény megjelölésével a e-mail címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149518420

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
hr

G. M-W Line Kft.

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 4 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!