6 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Szia

Leírás

Kiemelt fizetés!

Betöltetlen állás! Sürgősen kiadó!!

Nyugati közelében lévő közértbe, kedves, szorgalmas, becsületes, (de legalább kettő igaz legyen! :-) ), eladót keresünk,

Teljes műszakos bejelentett állás! Azonnali kezdés!!
Hosszútávra Keresünk Kollégát!
Ne gondolkodj, jelentkezz, hívj most, mielőtt lecsapna rá más!
(Na jó napközben csörrenj, éjjel nem biztos hogy felveszem!!)
Feladás dátuma: április 16. 23:05.

Kapcsolatfelvétel