(Hirdetés azonosító: 46520378) Hirdetés kezelése »
6 db
Bruttó bér: 107 100  Ft / hó Bruttó bér: 120 870  Ft / hó Bruttó bér: 123 930  Ft / hó Bruttó bér: 153 000  Ft / hó Bruttó bér: 125 460  Ft / hó Bruttó bér: 126 990  Ft / hó Bruttó bér: 110 160  Ft / hó Bruttó bér: 116 280  Ft / hó Bruttó bér: 119 340  Ft / hó Bruttó bér: 107 100  Ft / hó
Sürgős! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Szia

Leírás

Kiemelt fizetés!

Betöltetlen állás! Sürgősen Eladó!!

Nyugati, és az Oktogon között lévő közértbe, kedves, szorgalmas, Eladót keresünk,
A fizetés NettÓ,. 15 munkanapért!
Teljes műszakos bejelentett állás! Azonnali kezdés!!
Hosszútávra Keresünk Kollégát!
Ne gondolkodj, jelentkezz, hívj most, mielőtt lecsapna rá más!
(Na jó napközben csörrenj, éjjel nem biztos hogy felveszem!!)
Feladás dátuma: december 10. 20:08.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel