(Hirdetésazonosító: 47581506) Hirdetés kezelése »
7 db
Bruttó bér: 101 250  Ft Bruttó bér: 109 350  Ft Bruttó bér: 94 500  Ft Bruttó bér: 97 200  Ft Bruttó bér: 112 050  Ft Bruttó bér: 95 850  Ft Bruttó bér: 135 000  Ft Bruttó bér: 99 900  Ft Bruttó bér: 97 200  Ft Bruttó bér: 102 600  Ft
Sürgős!
Céges

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Leírás

Kiemelt fizetés!
Betöltetlen állás! Sürgősen eladó, kiadó!!

Nyugati pályaudvar közelében lévő közértbe, éjszakára eladót keresünk!
Feladatok: Vásárlók udvarias kiszolgálása, a bolt rendben tartása.
Teljes műszakos bejelentett állás!
Azonnali kezdés!!
Állást keresel, vagy dolgozni szeretnél?
Mi kedves, gyakorlott eladót, azaz téged keresünk!
Jelentkezz még ma!

Állást keresel, vagy dolgozni szeretnél?
Mi kedves, gyakorlott eladót, azaz téged keresünk!
Jelentkezz még ma!
Feladás dátuma: október 17. 10:08.
Nyomtatás

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.