Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Kozmetikus

Kozmetikus - Testkezelő pozícióra keresünk fiatal dolgozni szerető hölgyeket. Nem probléma, ha nincs vendégköröd azt mi biztosítjuk.
Elvárás, hogy önállóan dolgozni tudj a szalonban, kezeld a vendégeket, napi teendőket környezetedre és magadra is igényes és megbízható
legyél. Előny, ha van már tapasztalatod gyantázás vagy
testkezelés terén, de ha nincs akkor sem gond, mert megtanítjuk a számodra újdonságokat. Lehetőséged van új dolgokat megtanulni.
Az üzlet profilja alakformálás és hagyományos kozmetikai kezelések egyaránt.
Feladatok: Vendégek fogadása, kezelések végzése, időpont egyeztetés, adminisztráció.
Napi 4-6 órás munkáról lenne szó, délelőttönként.

Ha szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot és mi keresni fogunk téged.

E-mail: testkezeloszalon@gmail.com
Feladás dátuma: április 17. 20:38.

Kapcsolatfelvétel