(Hirdetésazonosító: 77048349) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 123 000  Ft Bruttó bér: 112 500  Ft Bruttó bér: 118 500  Ft Bruttó bér: 117 000  Ft Bruttó bér: 121 500  Ft Bruttó bér: 150 000  Ft Bruttó bér: 117 000  Ft Bruttó bér: 109 500  Ft Bruttó bér: 106 500  Ft Bruttó bér: 117 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kozmetikus

Leírás

XIII. kerületi szépségszalonunkba keresünk kozmetikust azonnali kezdéssel!

Elvárások:
- több éves tapasztalat
- tudj műszempillát tenni
- légy kedves és vendégközpontú.

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- fix+, jutalékos fizetés
- kellemes légkör
- jó csapat ;)

Ha felkeltettük az érdeklődésed, fényképpel ellátott önéletrajzod küldd az elixirszepsegcentrum@gmail.com címre!
Feladás dátuma: május 10. 17:03.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.