Kozmetikus bejelentett állás heti 2-3-4 fix munkanappal

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Eden Industry Service Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Kozmetikus

Több mint 10 éve sikeresen működő szépségszalon kozmetikájába keresünk heti 2-3 napra kozmetikus váltótársat.
Ha esetleg nincs meg a 3 éves szakmai tapasztalatod, de úgy érzed, hogy van mögötted kellő szaktudás, akkor jelentkezz bátran, nincs veszítenivalód.
Fix vendégkörrel rendelkezünk, mely évről-évre folyamatosan bővül.
Szakmai feltétel, hogy csinálj teljes intim gyantát. Nem kérik sokan, de nálunk feltétel. (a vendégkör igényes, ápolt)
Ha szeretnél egy barátságos, kiegyensúlyozott csapatban dolgozni, akkor jelentkezz! Igényes vendégkör vár.
Érdeklődni telefonon:
Pálfiné Cs Katalin , vagy személyesen az üzletben. (Édenkert Szépségszalon Csömöri Auchan üzletsorán)

Megközelítés hévvel, busszal, autóval, az Örs vezér tértől 20 perc.
Parkolás megoldott, nem fizetős.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 135916688

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Eden Industry S

Eden Industry Service Kft.

További hirdetései