(Hirdetés azonosító: 89825589) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kozmetikus

Leírás

Kozmetikusokat keresünk belvárosi gyanta szalonokba V,VIII kerület.
Lehetsz pályakezdő is csak akarj dolgozni legyél igényes magadra és környezetedre.
Heti 40 órás (napi 8) műszakok vannak. Főállásba keresünk munkatársat hosszútávra.
Bejelentés fix+borravaló+bónusz
Feladás dátuma: május 8. 13:04.
Nyomtatás

Térkép

Kiemelt hirdetések

{{re.subject}} 1. bélyegkép {{re.subject}} 1. Kép jofogas placeholder
{{getParamByPreString($index, 'position_') ? getParams({reIndex: $index, key: getParamByPreString($index, 'position_'), valueType: 'label'}) : re.subject}}
{{re.images.length}}
{{getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value', preStr: '', postStr:' m²'})}}
{{getParams({reIndex: $index, key: 'rooms',valueType: 'label'})}}
{{(re.price.value / ((getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value'}) > 0) ? (getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value'})) : 1))|number:0}} Ft/m²
{{re.region.label}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'city',valueType: 'label'})}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'jfg_area',valueType: 'value'})}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'jfg_street',valueType: 'value'})}}
{{badge.label}}
CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.