Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Kozmetikus

Bp 7 ker jól bevezetett szalonba keresünk ügyes kezdő vagy gyakorlott kozmetikust!
A kozmetika teljesen felszerelt, a gép parkon megtalálható a microdermabrazio, hydroabrazio, meso, ultrahang,vasaló,vio.
Fontos még az intim és egyébb gyanták ismerete, az 1D pilla építés ,tincses pilla ragasztás,jo kommunikációs készség és a mosolyodat se hagyd otthon!

Vendégeink Várnak Rád, ha magadra ismersz, ne habozz jelentkezz.
Alapfizetés + termelés után

Nyitvatartás: h-szo 9-21, vas10-18.
Heti 3 ill 4 nap munka és ugyan ennyi szabadnap.
Feladás dátuma: május 14. 10:46.

Kapcsolatfelvétel