Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: USA
Munkakör megnevezése: Takarító

Leírás

Info:www.eszakamerikai-munka.com
Szállodai takarítókat keresünk az USA területére azonnali kezdéssel, vagy kéthetenként induló bármely csoportunkba. Nők és férfiak jelentkezését várjuk 18-57 év között, akár nyelvtudás nélkül is. Feladat és munkakör: Heti hatnapos munkahétben szállodai szobák takarítása. Havi kereset 2000$. A munka pároknak is kiváló, mert együtt tudnak élni, és dolgozni. Kérjük olvassa el figyelmesen honlapunkat, melyben minden információt megtalál a munkáról, és a jelentkezés menetéről:
www.eszakamerikai-munka.com
Feladás dátuma: november 15. 20:21.

Kapcsolatfelvétel