Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Svájc
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Vajda Zoltán

Keresünk hegesztőket, csőszerelőt, lakatosokat, villanyszerelőket, kőműveseket, ácsokat, asztalosokat,burkolókat, vasbetonszerelőket svájci és németországi munkára.
- Kezdő bér : 12-14 nettó.
- Német nyelvtudás nem szükséges
- Szállást a cég biztosítja
- Munkavégzés napi 10 óra, heti 5 nap. Szombati munkára van lehetőség.
- Hegesztőknek próbamunka van és a varratok 70-80 %-át lövik.
Elvárás:
- Önálló munkavégzés
- Legalább 1 év tapasztalat
- Érvényes minősítés előny
Jelentkezni FÉnykÉpes ÖnÉletrajz KÜldÉsÉvel lehet: munkakmindenkinek@gmail.com
Tárgyba kérem beírni melyik munkára jelentkezik.
Feladás dátuma: december 5. 09:45.

Kapcsolatfelvétel