Kürtőskalács készítő

Bruttó bér:

700 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 22., 10:46

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Leírás

Feladatok
Kürtőskalács gyártása és eladása
Pénztár és rendelések kezelése
Az üzlet tisztán tartása
Vendégcentrikus hozzáállás

Elvárások
Alapfokú angol nyelvtudás szükséges a vásárlókkal történő kommunikáció miatt.
Rugalmas munkaidő
Képes dolgozni csapatban és önállóan is
Gyors, precíz és pontos munkavégzés

Előnyt jelent
Azonnali kezdés előnyt jelent
Kürtőskalács sütésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, be tudunk tanítani

Amit kínálunk
Kiemelkedő Bérezés:
Kezdő nettó órabér: 2000 forint/ óra, betanítás után automatikusan 2200 forintra emelkedik
Nettó bér 450.000-500.000 Ft/hónap
Alapbér mellé jutalékos rendszert kínálunk, a jutalék mértéke az üzlet forgalmától függ, és a jutalék összege az adott napra vonatkozó órabérhez hozzáadódik. Átlagos nettó órabér ~3000 Ft/óra

Céginformáció
Édes munka, édes sikerek: Kürtőskalács üzlet belvárosi helyszínen várja új munkatársát próbanappal!
Próbanap tartása szükséges az állás betöltése előtt!

Belváros forgalmas részén, a Deák Ferenc tér közelében lévő kürtőskalácsos üzletünkbe keresünk pörgős, igényes eladó és gyártó munkatársakat rugalmas munkaidőben. Ha szeretsz dolgozni egy modern, izgalmas környezetben, akkor ez az állás neked szól!

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és szeretnél csatlakozni egy fantasztikus csapathoz, akkor fényképes önéletrajz küldése után szeretettel várunk egy próbanapra! ()

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 131468090

Jófogás alkamazás QR kód