(Hirdetés azonosító: 67030251) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Metropetrol Kft

XIV. ker. Kacsóh Pongrác úti, forgalmas, OMV töltőállomás kútkezelőket keres azonnali kezdéssel.
Kiemelkedő kereseti lehetőséggel havi 15/16 munkanap,nettó 250-300 ezer Ft fizetés.
Ugyanitt Shop eladókat is keresünk szintén havi 15 munkanappal, nappalos műszakban.

Ha szeretsz csapatban dolgozni és nem okoz problémát az éjszakai munka sem, jelentkezz hozzánk bátran.

Fényképes önéletrajzot a petrolallas@yahoo.hu email címre várjuk.
Feladás dátuma: november 9. 15:22.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel