Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: omv

XV. kerületi töltőállomásra keresünk kútkezelő munkatársat, azonnali kezdéssel! Feladat a kinti kiszolgálás, értékesítés,takarítás, áruforgalmi feladatok, opcionálisan a shopos munkatárs munkájának segítése. Szakmai tapasztalat nem feltétel. Az egység 06-22 óra között üzemel, éjszakai műszak nincs.
Jövedelem: 125-135e + borravaló
Elvárások: megbízhatóság, terhelhetőség, kommunikatív, vevőcentrikus személyiség.
Jelentkezés: tankolunk@freemail.hu (fényképes önéletrajz)
Feladás dátuma: november 18. 18:43.

Kapcsolatfelvétel