2 db
Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos

Azonnali kezdéssel keresünk gyakorlott (rajról dolgozó) szerkezetlakatosokat,valamint CO-hegesztőket(vastag anyagra)Győr-Moson-Sopron megyei munkahelyre,hosszú távra.
Elvárás: -precíz munka
-józan életvitel...
Ezzel szemben megbízható,folyamatos munkát adunk,több műszakos munkarendben,magas kereseti lehetőséggel:
-lakatos,hegesztő :1500-2000,-/óra nettó
-túlórázási lehetőség
-szállást vagy utazást biztosítunk!

Várjuk a jelentkezéseket telefonon vagy emailben:
+36706337706
Feladás dátuma: július 15. 19:45.

Kapcsolatfelvétel