Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Fővállalkozói Kivitelezői Zrt

Csarnokaink ,Irodaházunk, Szállodáink építéseihez épületeink szerkezet, épület lakatos elemei ( kerítések, korlátok, kapuk, rácsok ) gyártásához és szereléséhez, 3-5 fős brigádokban lakatos alvállalkozókat hosszútávra keresünk!

Gyártás konszignációk alapján és 33% anyagelőleg, legyártás után 33% munkadíj kifizetése, beszerelést követően a fennmaradó 33% kifizetése fog megtörténni.

Rezsióradíj: 3000 - 5000 Ft-tól +ÁFA kéthetente elszámolás
és kifizetés 48 órán belül átutalással.

Konszignációk, bejárások:
Hatvani Zoltán Pál
fémipari szakágigazgató
30/ 838 4736
Feladás dátuma: június 18. 10:21.

Kapcsolatfelvétel