Bruttó bér: 550 800  Ft / hó Bruttó bér: 510 000  Ft / hó Bruttó bér: 550 800  Ft / hó Bruttó bér: 550 800  Ft / hó Bruttó bér: 489 600  Ft / hó Bruttó bér: 530 400  Ft / hó Bruttó bér: 523 600  Ft / hó Bruttó bér: 680 000  Ft / hó Bruttó bér: 571 200  Ft / hó Bruttó bér: 482 800  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Vajda Zoltán

Keresünk ausztriai munkára szerkezet latosokat 12 euró-s nettó kezdő órabérrel. Betanított, hozzáértő dolgozók jelentkezését is várjuk. Szállás ingyenes!
Ezenkívül keresünk :
-AWI hegesztőket 14 euró nettó kezdő
-Csőszerelőket 13 euró nettó kezdő
-Vasbeton szerelőket 12 euró nettó kezdő
Német nyelv műhelyszinten szükséges!
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet:
munkakmindenkinek@gmail.com
Feladás dátuma: július 5. 14:04.

Kapcsolatfelvétel