Lakatos munkatársat keresünk!

Feladás dátuma:

ápr 26., 12:26
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Vill-fény Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Lakatos, Géplakatos

Leírás

Lakatos munkatárs

Olyan megbízható munkatársat keresünk, aki szereti a kihívásokat, ismeri és tudja használni a hegesztő gépet és az elektromos kézi szerszámokat. Ha érdekel a reklám eszközök gyártása, vagy szeretnél megismerkedni vele, ne habozz, jelentkezz hozzánk.
Mik lesznek a feladataid?
Alumínium-, illetve vaslemezek, zártszelvények és profilok pontos méretre vágása, darabolása kapott méretek alapján, és ezek összeszerelése
Anyagok összeállítása és hegesztése, csiszolása és szinterezésre való előkészítése
Vasszerkezetek festése, mázolása

Amit szeretnénk, ha rendelkeznél vele:
Hegesztői bizonyítvány (CO előny, de nem feltétel)
Aluhegesztésben való jártasság és Tűzvédelmi szakvizsga (előny, de nem feltétel)
B kategóriás jogosítvány, dobozos autókon szerzett vezetési gyakorlat
Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
Kézügyesség, kreativitás
Csapatszellem
Tanulásra való hajlam
AMIT Kínálunk:
stabil, megbízható cég, bejelentett állás, fix tervezhető munkaidővel
kihívást jelentő, változatos munka
fiatalos, évek óta együtt dolgozó családias csapat

Munkavégzés Helye:
Budapest XVI. kerület
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal / fizetési igénnyel az alábbi e-mail címen lehet:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147360464

Jófogás alkamazás QR kód