Lakatos segéd

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
nem igényel

Cégnév:
Vill-fény Kft

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Lakatos, Géplakatos

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Leírás

Lakatos-segéd munkatárs

Olyan megbízható munkatársat keresünk, aki szereti a kihívásokat, ismeri és tudja használni a daraboló gépet
és az elektromos kézi szerszámokat. Ha érdekel a reklám eszközök gyártása, vagy szeretnél megismerkedni vele, ne habozz, jelentkezz hozzánk.
Mik lesznek a feladataid?
Alumínium-, illetve vaslemezek, zártszelvények és profilok pontos méretre vágása, darabolása kapott méretek alapján, és ezek összeszerelése.
Anyagok összeállítása hegesztéshez, csiszolása és szinterezésre való előkészítése. Vasszerkezetek festése, mázolása.

Előnyt jelent, ha van:
Hegesztői bizonyítványod ( nem feltétel)
Aluhegesztésben van jártasságod és van Tűzvédelmi szakvizsgád (nem feltétel)
B kategóriás jogosítvány, dobozos autókon szerzett vezetési gyakorlat
Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
Kézügyesség, kreativitás
Csapatszellem
Tanulásra való hajlam
AMIT Kínálunk:
stabil, megbízható cég, bejelentett állás, fix tervezhető munkaidővel
kihívást jelentő, változatos munka
fiatalos, évek óta együtt dolgozó családias csapat

Munkavégzés Helye:
Budapest XVI. kerület
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal / fizetési igénnyel az alábbi e-mail címen lehet:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148115081

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 4 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn