8 db

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Nem kertelünk! Ez egy teljesen más felfogású munka lesz, mint amit eddig csináltál. Amennyiben rajongsz a belsőépítészetért, lakberendezésért, imádod a kreativitást, és szeretnél abban aktívan, kreatívan részt venni, akkor ez lehet a Te álom megbízatásod.

De hogyan kapcsolódik ehhez az értékesítés, üzletkötés?
Az újmédia területén, egy online, videós reality jellegű, tematikus magazinműsorhoz keressük azt a kollégát/partnert, aki képes az ingatlanpiaci, építőipari, lakberendezési szektor szereplőit megszólítani, velük üzleti kapcsolatokat építeni.
Feladata: a műsor tematikájában kialakított belsőépítészeti irányok szerinti partnerek kreatív felkutatása, aktív bevonása. Üzleti koncepciók kialakítása, elsősorban barteri együttműködések megkötése.

Miért sokkal több ez, mint egy normál értékesítés?
Mert kreatív csapat tagjaként te is részese leszel az alkotói folyamatoknak, hiszen szó szerint is, általad, a tevékeny hozzájárulásoddal épül fel a végeredmény!

Ha te vagy az az ember, aki
- a meggyőző erejével falakat renget :)
- médiaértékesítői tapasztalatokkal bír, vagy tudja mi fán terem az,
- rajong az esztétikáért, szenvedélye az Otthon/LakÁs/HÁz szentháromság,
- bírja az újszerű dolgokból fakadó kiszámíthatatlanságot, egyben tisztában van az abban rejlő nagy lehetőségekkel,

akkor legyél te az egyik főszereplője ennek a valóban különleges, és rendkívüli kezdeményezésnek.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, arra kérünk, hogy küldj magadról egy fényképes önéletrajzot a lakasmentor@lakasmentor.hu címre!
Feladás dátuma: május 17. 14:52.

Kapcsolatfelvétel