(Hirdetésazonosító: 64950828) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 134 400  Ft Bruttó bér: 132 800  Ft Bruttó bér: 118 400  Ft Bruttó bér: 115 200  Ft Bruttó bér: 113 600  Ft Bruttó bér: 129 600  Ft Bruttó bér: 118 400  Ft Bruttó bér: 160 000  Ft Bruttó bér: 131 200  Ft Bruttó bér: 113 600  Ft
Céges

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: IV.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: B-furniture

Leírás

Újpesti bútorgyártó üzemünkbe keresünk tapasztalt munkatársat, Lapszabász munkakörben.

- Bejelentett, teljes munkaidős állás, nettó 160 ezer Ft. fizetés
- IV. kerületi stabil munkahely
- Kizárólag hosszútávra
- Fényképes önéletrajzot Bérigénnyel megjelölve a megadott emailcímre várjuk
Feladás dátuma: január 24. 11:09.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.