2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Épületgépész
Cégnév: mpt

Légtechnikai szerelőket keresünk hosszú távra! Feladatok: légtechnikai rendszerek komplett kivitelezése.
Elvárások: Önálló munkavégzés műszaki rajz alapján, MegbÍzhatÓsÁg, csapatmunka, lojalitás.
Amit kínálunk: folyamatos bejelentett munkaviszony, fizetett szabadság, ünnep, táppénz stb. a törvényi előírás szerint, előrelépési lehetőség, segítőkész csapat, névre szóló Pajzs biztosítás(cég fizeti) nyaranta csapatépítő tréning(szórakozás) Tisza parti nyaralóban, "emberi" vezetőség.
Havi KezdŐ kereset hétvégi munkavégzés nélkül min.280.000 ft.netto körül. Ha szeretne (nem elvárás) hétvégén dolgozni természetesen más bérezés!
Email: mptgepeszet@gmail.com
Tel.: 0630 90 70 270
Feladás dátuma: július 6. 20:02.

Kapcsolatfelvétel