Legyél te a következő értékesítőnk!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Az új hardware-ek téged is lázba hoznak? Eltudod magyarázni mi különbség a HDD és az SSD között?
Mindig is érdekelt az e-kereskedelem?
Kedveled a változatos munkát és társalgási szinten beszélsz angolul, akkor köztünk a helyed!

Értékesítői ügyintéző pozíciónkat ajánljuk:

Ha az ügyfelekkel kommunikálnál, számláznál, és árut kiadnál, valamint van némi tapasztalatod az informatikai eszközök terén.

Az biztos, hogy Budapesten, a VII. Kerületben, hétköznapokon 8 órában, egy dinamikus fiatal csapatban dolgoznál.

Amennyiben úgy érzed Te lehetnél a következő játékos csapatunkban, ne habozz jelentkezni!

Fényképes önéletrajzodat és a fizetési igényedet az címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 139997453

Jófogás alkamazás QR kód