Legyél te is Ingatlanértékesítő a Csapatomban

Feladás dátuma:

szept 16., 15:37
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Duna House Kodály Körönd

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Losonczi Ivett vagyok, a Duna House Kodály Köröndnél található irodájának Tulajdonosa és Vezetője.

Mindig is szabadságra, függetlenségre és anyagi biztonságra vágytam. Elmondhatom, hogy kitartásomnak és szorgalmamnak köszönhetően mára ezeket teljes mértékben elértem önerőmből, egyedül.

20 éves szakmai tapasztalattal megnyitottam első saját irodámat a Kodály Köröndnél, ahol célom, hogy tudásomat és szakértelmemet nyújthassam át azok számára, akik az ingatlanértékesítés világában szeretnék megtalálni önmagukat.

Ha úgy gondolod, hogy ez most Neked szól, akkor küldd el jelentkezésedet a email címre, beszéljük át a lehetőségeket, és merüljünk el együtt az ingatlanértékesítés rejtelmeiben.

Legyél Te az Új Csapattagjaink Egyike!!

Hirdetés azonosító: 150295976

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 16 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!