Bruttó bér: 730  Ft / óra Bruttó bér: 700  Ft / óra Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 750  Ft / óra Bruttó bér: 1 050  Ft / óra Bruttó bér: 810  Ft / óra Bruttó bér: 760  Ft / óra Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 730  Ft / óra Bruttó bér: 840  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Rugalmas beosztással, teljesítmény alapján előrelépési lehetőségekkel keres,
budapesti székhelyű leltározó cég
leltározó,
kollégákat, éjszakai munkavégzésre.

A munkavégzés helye változó helyszíneken történik, az utazást a cég biztosítja.

Kezdő éjszakai bér (22-6 óra között): 1 207 Huf/óra bruttó
További éjszakai bérkategóriák: 1 274 Huf/óra, 1 312 Huf/óra és 1 348 Huf/óra bruttó teljesítménytől függően.
Kezdő nappali bér: bruttó: 1 050 Huf/óra
Az utazásra 5 Huf-ot fizetünk kilométerenként.
Budapestiek, Debreceniek, Miskolciak jelentkezését várjuk, fényképes önéletrajzzal a dist762@rgis.com e-mail címre.
Feladás dátuma: augusztus 13. 15:24.

Kapcsolatfelvétel