Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Legion Invictus Kft

Több éves szakmai múlttal rendelkező cég munkalehetőséget kínál lakóparkban, 3 db 6 emeletes lépcsőház takarítására.
A munkavégzés: naponta 2-3 óra, a nap bármely szakában,
hétfőtől péntekig.
A hétvége, szombat-vasárnap szabad.

Fizetés: 40.000.- Ft/hó

Helyszín: Budapest XIV. kerület, Dorozsmai utcai lakópark

E-mailben, fényképes önéletrajzzal: takaritasimunka2016@gmail.com, vagy a 06/30/184-5511 telefonszámon.
Feladás dátuma: május 16. 15:05.

Kapcsolatfelvétel