Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Elvárásaink:
minimum középfokú végzettség (érettségi)
angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
pontos, precíz munkavégzés
kiváló kommunikációs készség írásban
ügyfélközpontú, proaktív gondolkodás
megfelelő sebességű gépírás (legalább 150 leütés/perc.)

Feladatok:
írásos ügyek teljes körű kezelése, iktatás, a bejelentés kivizsgálására jogosul szakmai szervezet, vagy szervezetek vizsgálati anyagainak, állásfoglalásainak begyűjtése, ez alapján az ügyfél részére küldendő választerv összeállítása, és a szükséges jóváhagyás utáni kiküldése.

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 2 műszakban

Pályakezdőket, évhalasztó diákokat is várunk a felnőttek mellett!

MunkavÉgzÉs Helye: Budapest belváros

Havi nettó fizetési keret: 170 000 HUF cafeteriaval

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát az csaszar.laszlo@first-job.hu e-mail címre vagy hívja a 20/3933-446-os telefonszámot.
Feladás dátuma: június 21. 15:07.

Kapcsolatfelvétel