Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Panrex Kft

Leírás

Szendvics készítő kollégát keresünk!

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny,de nem feltétel!
Teljes munkaidő, azonnali munkakezdés!

Üzleteinkben meghatározott receptúrák alapján hideg szendvicsek elkészítése a feladat, háttérmunkával!

Amit kínálunk:

- hosszútávú munkahely
- korrekt bérezés

Amit kérünk:

- kora hajnali munkakezdés
- megbízható személyiség
- pontosság, rugalmasság
- ápolt megjelenés
- egészségügyi alkalmasság
- betanítási idő után önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
Budapest, Árkád Bevásárlóközpont,Népliget aluljáró,Keleti pályaudvar környéke
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a peksegallas9kukacgmailpontcom -ra.
Feladás dátuma: május 26. 10:39.

Kapcsolatfelvétel