Logisztikai vezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Szállítás, Logisztika vezető

XIII. kerületi logisztikai központunkba keressük Logisztikai vezető kollégánkat!

Feladatok
A logisztikusok és a raktári csapat napi tevékenységének koordinálása, ellenőrzése (15-20 fő)
Készletgazdálkodás az üzleti terv és rendelés állomány alapján
Termelési területek alapanyag ellátásának biztosítása (üzemi logisztika)
Logisztikai, termeléstervezési, raktári és szállítási folyamatok folytonosságának biztosítása, fejlesztése és optimalizálása,
Hatékonyságnövelés, KPI-ok nyomon követése
Az erőforrások optimális kihasználása
A munkavállalók munkájának szervezése, irányítása, a munka ellenőrzése és teljesítmény értékelés
Leltározási feladatok szervezése, irányítása
Kapcsolattartás a társosztályokkal
A szállítmányozási rendszerek folyamatos ellenőrzése és fejlesztése
Költségtervezés, kontroll és kapacitás optimalizálás
Aktív részvétel a vezetői döntésekben és végrehajtásában
Együttműködés- és kapcsolattartás a társosztályokkal
Munka- tűz, vagyonvédelmi előírások ellenőrzése, betartatása
Vezetői riportok elkészítése
Törekvés a területének működésével és pénzügyi eredményességével összefüggő folyamatos fejlesztésre, fejlesztési területek feltárására és megvalósítására.
A vállalati célkitűzések, szabályozások, kultúra kommunikálása, megvalósítása, megfelelő munkahelyi morál kialakítása és biztosítása.

Elvárások
Szakirányú felsőfokú (logisztikai, műszaki vagy ellátási lánchoz kapcsolódó) végzettség
Legalább 3 éves szakmai és vezetői tapasztalat gyártó cégnél, raktári/logisztikai területen
MS Office (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete
Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete előny
Etikai feddhetetlenség
Vezetői attitűd, kiemelkedő szervezői készség
Kimagasló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
Felelősségtudat
Csapatszellem
Komplex gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Amit kínálunk
Piacképes alapbér: br. 900.000-1.050.000 Ft/hó gyakorlattól és tapasztalattól függően;
13. havi juttatás, havi teljesítmény arányos bónusz
Születésnapi ajándék
Tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munka-és karrier lehetőség

A jelentkezéseket üzenetben, önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146345818

Jófogás alkamazás QR kód