Kiemelt!
Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
Cégnév: Ermar Kft

Belvárosi szállodába Londiner munkatársat keresünk hosszútávra.

A munkakör célja:
A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
Naprakész információkkal látja el a vendégeket.
Segíti a recepció munkáját.

Elvárásaink:

Középfokú végzettség
Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

Színvonalas szállodai környezet
Szakmai fejlődés lehetősége
Étkezési hozzájárulás
Családias környezet, fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a marmarabudapest@gmail.com e-mail címen illetve a 06704275372 es telefonszámon (hétvégén is) lehetséges.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel