(Hirdetés azonosító: 60526668) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó
Cégnév: Ermar Kft

Belvárosi 4 csillagos szállodába keresünk londiner munkatársakat határozatlan időre hosszútávra.

A munkakör célja vendégeink szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
Naprakész információkkal látja el a vendégeket.
Segíti a recepció munkáját.

Elvárásaink:

Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

Színvonalas szállodai környezet
Szakmai fejlődés lehetősége
Étkezési hozzájárulás
Családias környezet, fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni a 06704275372 - es telefonszámon, illetve magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a fom@marmara.hu e-mail címen (hétvégén is) lehetséges.
Feladás dátuma: augusztus 23. 18:58.

Kapcsolatfelvétel