Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Pest
Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodaipari dolgozó
Cégnév: Ermar Kft

Belvárosi 4 csillagos szállodába (Nyugati pályaudvar mellett) Londiner munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, hosszútávra.

A munkakör célja:
A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
Naprakész információkkal látja el a vendégeket.
Segíti a recepció munkáját.

Elvárásaink:

Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

Színvonalas szállodai környezet
Szakmai fejlődés lehetősége
Étkezési hozzájárulás
Családias környezet, fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni a 06703684279 es telefonszámon, illetve magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a marmarabudapest@gmail.com e-mail címen (hétvégén is) lehetséges.
Feladás dátuma: december 23. 20:17.

Kapcsolatfelvétel