Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Thököly Bt

VII. kerületi Lottózó-HÍrlap üzletbe gyakorlott, nem dohányzó terminálkezelőt keresünk (érvényes vizsgával). Hosszú távú, bejelentett munka, jó közlekedéssel. Havi 15 munkanap (7-19 óráig), a béren felül utazási költségtérítés. Hírlap kezelési gyakorlat és idegen nyelv ismerete előny, de nem feltétel. Jelentkezni a "sunyovszkyferenc@t-online.hu" e-mail címen, fényképes önéletrajzzal lehet.
Feladás dátuma: július 18. 10:20.

Kapcsolatfelvétel