Lottózó - Hírlap

Bruttó bér:

2 200

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
nem igényel

Cégnév:
Thököly Bt

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Eladó

- Bp. VII. kerületi Lottózó-Hírlap boltba mosolygós, nem dohányzó, profi terminál-kezelőt keresünk teljes vagy részmunkaidőre (heti 2-3 nap).
- A délelőttös műszak 06-14, a délutános 14-22, a vasárnapi 08-18 óráig tart (váltakozó beosztással).
- Bér: nettó 1300-1600 Ft/óra + forgalmi jutalék + borravaló.
- Hétvégén és ünnepnapokon műszakpótlék, utazási költség teljes térítése.
- Terminálkezelői vizsga szükséges (Szerencsejáték Zrt.)
- Kereskedelmi végzettség és nyelvtudás előny, de nem feltétel.
- Friss nyugdíjast vagy GYES-en lévő kismamát is várunk.
- Jelentkezni fényképes önéletrajzzal kizárólag a címen lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 139146618

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 2 napja