Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

A Perfect Protection Solutions Hungary Zrt. saját alkalmazotti állományába keres, Budapest III. kerületi MTVA épületkomplexumba személy-, és vagyonőr kollégákat járőrszolgálati feladatok ellátására. Jelige: "Kunigunda".

Munkabeosztás: 24/48 + eseti belső biztosítási szolgálatok

Próbaidős órabér: Nettó 650 Ft + cafetéria

Elvárások: vagyonőri igazolvány, tanúsítvány megléte
Előny: érettségi bizonyítvány

Amit nyújtunk: Főállású, saját állományban lévő alkalmazotti jogviszony, hosszútávú munkavégzés. Teljes fizetés bankszámlára utalva. Cafetéria. Fiatalos csapat.

Fényképes önéletrajzukat "Kunigunda" jeligével várjuk a z.vitai@ppshungary.hu e-mailcímre.
Feladás dátuma: október 9. 12:35.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel