Tulajdonságok

Kerület: I.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

A Perfect Protection Solutions Hungary Zrt. saját alkalmazotti állományába (nincs alvállalkozó) keres, Budapest I. kerületi, naphegy téri hivatalba személy-, és vagyonőr kollégákat porta-, illetve járőrszolgálati feladatok ellátására. Jelige: "Naphegy tér".

Hosszútávú munkalehetőség.

Próbaidős órabér: Nettó 700 Ft, utána havi 8300 Ft cafetéria.

Munkabeosztás: 24/48

Elvárások: vagyonőri igazolvány, tanúsítvány megléte
Előny: érettségi bizonyítvány

Amit nyújtunk: Főállású, saját állományban lévő alkalmazotti jogviszony, hosszútávú munkavégzés. Teljes fizetés bankszámlára utalva. Cafetéria. Fiatalos csapat.

Fényképes önéletrajzukat "Naphegy tér" jeligével várjuk a z.vitai@ppshungary.hu e-mailcímre.
Feladás dátuma: december 21. 12:47.

Kapcsolatfelvétel