1 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VI.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: iSamurai

Leírás

Munkaidő: 5x10 óra
(rugalmas munkabeosztásban 2 szabadnappal egy héten)

Elvárások:

- több éves Apple laptop szervizelési tapasztalat
- Osx rendszerek magas szintű ismerete (szoftverezésekhez, hibakereséshez)
- nagy teherbírás
- precíz munkavégzés
- monotonitástűrés
- rugalmasság
- rendezett megjelenés
- rendszeretés
- irányíthatóság
- minimum középfokú végzettség
- feszített munkatempójú munkavégzésre képesség
- stressztűrés
- energikusság

Feladatok:

- moduláris javítások az összes, az árlistában szereplő típusú készüléken
- szoftverezés, adatmentés, adatmigrálás
- adminisztráció, munkalapok pontos vezetése
- Munkavégzés helye: Westend bevásárlóközpont

Fizetés: 250 ezer Ft netto, megegyezés tárgyát képezheti, teljesítmény alapján emelkedhet, fejlődési, előrelépési lehetőséggel!

Jelentkezők fényképes önéletrajzait az allas@isamurai.hu e-mail címen várjuk.
Feladás dátuma: június 17. 14:21.

Kapcsolatfelvétel