(Hirdetés azonosító: 89129991) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 5  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő
Cégnév: Manpower

Nemzetközi partnerünk részére keresünk Telesales munkatársakat:

Feladatok
Ügyfélkör szélesítése, új ügyfelek számának növelése
Információ szolgáltatás a teljes termék portfólióról cégek részére
Új bevétel generálása a meghatározott ügyfélszegmensben
Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötés
A munkádat támogató adatbázis kezelése
Riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások
Értékesítői szemlélet
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Telesalesben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
Minimum középfokú angol nyelvtudás
Proaktív, ügyfélközpontú attitűd
Amit kínálunk
Saját adatbázis
Fejlődési lehetőség
Angol céges nyelvtanfolyam
Barátságos, családias légkör
Kiváló kereseti lehetőség, cafetéria
Motiváló bónusz rendszer

Egyéb megjegyzés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollegánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
Feladás dátuma: február 14. 10:29.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel