Masszázs munka, azonnali kezdéssel

Bruttó bér:

800 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 3., 22:37

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Masszőr

Budapest XIII. kerületében lévő, igényesen kialakított masszázs szalonomba keresem azonnali kezdéssel, mind munkájára és környezetére igényes Kolléganőmet masszőz munkakörbe.
A masszázs szalonom bejáratott igényes vendégkőrrel rendelkezik !
A munkakör betöltése teljes vagy rész munkaidőben történne, de ez megeggyezés kérdése. Mindenben rugalmas vagyok.
Szakirányú végzettség és nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel.

Kiemelkedő kereseti lehetőség, napi elszámolás lehetséges. Négy vagy nyolc órás bejelentett jogviszony.

Szex és erotika mentes munka!!!

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 111538818