(Hirdetés azonosító: 34231152) Hirdetés kezelése »
4 db

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Masszőr
Cégnév: Diamond Deal Kft

A 12 éve működő Diamond Szépségszalon, Budapest belvárosába keres főállásba, alkalmazotti munkaviszonyba hosszú távra női masszőrt, akár azonnali kezdéssel!

Szereted, ha biztos anyagi, és erkölcsi háttérrel rendelkező munkahelyen dolgozol? Szereted, ha a vezetőség megbecsüli a munkád, a kollégáid pedig fantasztikus, segítőkész, megbízható emberek? Szeretnél a szakmádban folyamatosan fejlődni, és ezáltal még jobb szakemberré válni? Akkor ne habozz, jelentkezz, és légy a csapatunk tagja mielőbb!

Amit kínálunk: szuper csapat, kellemes és barátságos munkakörnyezet, megbízható vezetőség, tisztességes bánásmód, és ügyintézés, VII. kerületi szépségszalon. Király utcai 4-6 villamos megállóhoz közel.

Nyitva tartás: hétfőtől szombatig 10:00-tól 21:00-ig.

Munkaidő: a havi kötelező óraszám alapján egyedi heti 4 nap, mely alapján minden hétre három teljes szabadnap jut!

Fizetés: fix havi fizetés + 100% borravaló + jutalék.

Akit keresünk: kedves, megbízható, pontos és szorgalmas hölgy masszőrt. Nem, azaz Nem erotikus munka! Legalább masszőr oklevél feltétel a munkakör betöltéséhez!

Tapasztalat, gyógymasszőr végzettség és angol nyelvtudás előny, de Nem feltétel!

Mindenképp fényképes önéletrajzot kérünk az allas@diamondszepsegszalon.hu e-mail címre!
Feladás dátuma: szeptember 12. 10:34.

Kapcsolatfelvétel