Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Elek''s Team Kft

Az Eleks Team Kft., mint direktelérésben piacvezető budapesti médiavállalat, a felsőkategóriás print kiadványainak és az új fejlesztésű Google szolgáltatások értékesítésére médiafelület értékesítésében, hirdetésszervezésben jártas munkatársat keres sales csapatába, de ha pályakezdő vagy, az sem jelent gondot, csak legyél eltökélt, határozott és motiválható.

Amennyiben média ügynökségnél / kreatív ügynökségnél dolgoztál, és megszerzett tapasztalatodat szeretnéd tovább kamatoztatni, - ha egy fiatalos, motivált és jó hangulatú munkahelyen szívesen dolgoznál, sőt a lenti feladatokkal, elvárásokkal is tudsz azonosulni, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:
A cég piaci pozíciójának fenntartása, tovább erősítése;
Saját kiadványok reklám felületeinek értékesítése, partnerek felkeresése;
A Google speciális szolgáltatásainak értékesítése, új fejlesztésének bemutatása a leendő partnereknek;
Partnerekkel történő tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése;
Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás.

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség;
Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
Kiváló szervezési és problémamegoldó készség;
Precíz munkavégzés, következetesség;
Eredményorientált szemlélet;
Windows/Office programok ismerete.

Előny:
Kreatív ügynökségnél, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat;
Meglévő kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk:
Alapbér mellett a béren felüli havi bónusz;
Karrierépítés;
Kreatív munkavégzés;
Céges telefon, notebook, ipad;
Termékeink magas színvonala;
Nagyfokú önállóság a munkavégzésben.

Munkavégzés helye: Budapest

info@eleksteam.hu
Feladás dátuma: április 17. 14:29.

Kapcsolatfelvétel