Megbízható munkatárs, kisbetűk nélküli szerződés

Bruttó bér:

2 150

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Pest

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Portás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

1/ Budapest VII. és XI. kerületi munkahelyünkre keresünk portás beosztásba 24/48 órás munkarendbe 25 és 65 év közötti kollégát.
A munkavégzéshez a személy és gépjármű forgalom kezelése mellé, a járőr szolgálat is bele tartozik. A munkavégzéshez elvárás a jó terhelhetőség, jó egészségi állapot (ebbe bele tartoznak a jó lábak) a munkahelynek megfelelő kultúrált megjelenés és a jó kommunikációs készség.
Angol nyelv ismerete előnyt jelent.
Bérezés: próbaidő alatt nettó 1.300.-
véglegesítés után 1.350.-
Jelentkezés: Fényképes Önéletrajzzal emailbe a levélcímen
Kiegészítő információ Hétfőtől-Péntekig 08.30- 16.00 között a . . . Fölvételi elbeszélgetés csak a helyszínen lehetséges.

2/ Budapest IX. ker. Egyetemre keresünk portás-járőr munkakörbe 2fő kollégát ( H-P) 14 órás beosztásba és 2 fő kollégát 24/48 órás beosztásba.
A munkakör része a kapuban álló szolgálat, a külső-belső járőrözés, ellenőrzés.
Munkakör betöltéséhez szükséges elvárás:
- Vagyonőri igazolvány,
- Érvényességi tanusítvány,
- Erkölcsi bizonyítvány
25-65 év közötti életkor, jó kommunikációs készség, megfelelő egészségi állapot, jó terhetőség, fürge-kitartó lábak, épületeken belüli jó tájékozódás.
Ilyen területen végzett munka tapasztalat.
Idegen nyelv ismerete társalgási szinten előnyt jelent.
Bérezés: 24 órás próbaidő alatt 1.450.-
véglegesítés után 1.500.-
14 órás próbaidő alatt 1.550.-
véglegesítés után 1.600.-
Jelentkezés Fényképes Önéletrajz Küldése Email- ben.
Kiegészítő információ kérésére: Hétfőtől-Péntekig 08.30- 16.00 között .
. Fölvételi elbeszélgetés, csak a helyszínen lehetséges.

3/ Üllő Dóra Majorban lévő munkahelyünkre keresünk portás beosztásba 24/48 órás munkarendbe 25 és 65 év közötti kollégát.
A munkavégzésbe bele tartozik a portás munán kívül, a kamerák megfigyelése, külső területek bejárása, chekkolás is.
A munkavégzéshez elvárás a jó terhelhetőség, jó egészségi állapot (ebbe bele tartoznak a jó lábak) a munkahelynek megfelelő kultúrált megjelenés számítógép alap ismeret (levelezés).
B kategóriás jogosítvány, angol nyelv ismeret előnyt jelent.

Kiegészítő információ Hétfőtől-Péntekig 08.30- 16.00 között a . i .
Fölvételi elbeszélgetés csak a helyszínen lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149318367

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 1 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!